prschool.kiev.ua просте правило бачити глибше – дивитися ширше!

Але говорячи про «системність» більшість людей, найчастіше, має на увазі ті явища, які до поняття «система» не мають жодного стосунку.

Системний PR

Персональний брендинг

Системний промоконсалтинг

Системний аналіз можливостей та ризиків

Наш сайт – про те, як використовувати властивості систем для того, щоб бути максимально ефективним у житті.

Чому саме “системно”?

Ми живемо у світі складних, динамічних, відкритих систем. Світ – система, людина, суспільство, сім’я, будь-яка культура, сформований ринок – системи. Але говорячи про «системність» більшість людей, найчастіше, має на увазі ті явища, які до поняття «система» не мають жодного стосунку.

Система – це взаємодія елементів, що у результаті взаємодії породжує придбані (імерджентні) властивості. А більшість людей вважає, що системно – це всесторонньо, по порядку, комплексно. Але “системно” – це не всебічно. Системне мислення має нелінійний алгоритм, який не визнає послідовного, «всебічного» розгляду як ефективного.

Відкриті системи алогічні, непослідовні, нелінійні, турбулентні. Їх неможливо зрозуміти за допомогою принципів здорового глузду, орієнтованого на аналітичне розчленування цілого та складання думки про ціле на основі аналізу його частин. Ціле має ті якості, які немає в його частинах.

І це – важливо.

Вчиться ефективно жити за законами систем!

Перша консультація завжди безкоштовно!

This site is registered on wpml.org as a development site.