Про компанію

Наш сайт – про те, як використовувати властивості систем для того, щоб бути максимально ефективним у житті.

Чому саме “системно”?

Ми живемо у світі складних, динамічних, відкритих систем.

Світ – система, людина, суспільство, сім’я, будь-яка культура, ринок, що склався  – системи.

Але говорячи про «системність» більшість людей, найчастіше, має на увазі ті явища, які до поняття «система» не мають жодного стосунку.

Система – це така взаємодія елементів, яка в результаті взаємодії породжує придбані (імерджентні) властивості. А більшість людей вважає, що системно – це всесторонньо, по порядку, комплексно. Але “системно” – це не всебічно. Системне мислення має нелінійний алгоритм, не визнає послідовного, «всебічного» розгляду як   ефективного.

Відкриті системи   алогічні, непослідовні, нелінійні,  турбулентні. Їх неможливо зрозуміти за допомогою принципів здорового глузду, орієнтованого на аналітичне розчленування цілого та складання думки про ціле на основі аналізу його частин. Ціле має ті якості, які немає в його частинах.

І це принципово.

Системне мислення практично.

На основі системної методології здійснено так зване японське економічне диво під керівництвом видатного американського економіста та мислителя Е.Демінга. Системні принципи закладено у діяльності всіх найбільших глобальних бізнесів. Інтуїтивно чи усвідомлено системні принципи   введені в архітектуру; “проривних”   стартапів; “Силіконової долини”. Системна методологія є основою розвитку соціальних мереж, всех  “плоських”  оргсистем.

Вчіться  ефективно жити за законами систем. Вчитеся у самої природи бути ефективним, наскільки ефективні всі системні природні явища, Всесвіт, Земля. Хоча часто вони і здаються нам нелогічними, інтригуючими, випадковими.

Наш сайт – про те, як застосовувати системні методи мислення для знаходження проривних, нелогічних ідей у ​​просуванні та не тільки. Як розуміти хаос. Як використовувати властивості систем, щоб працювати на ресурсах інших систем.

Як розуміти, нарешті, себе у світі систем. І це, можливо, найважливіше.

This site is registered on wpml.org as a development site.